Contact us now
+48 25 7515 030

O nas

Technologie Filtracji Sp. z o.o. – jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją worków filtracyjnych, jak również projektowaniem, wdrażaniem i uruchamianiem urządzeń oraz instalacji.  Współpracujemy z wieloma firmami na polskimi i zagranicznym rynku, dzięki czemu jesteśmy zawsze gotowi dostarczyć naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania i technologie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie  w procesach filtracyjnych, które poparte jest długoletnią praktyką zawodową naszych pracowników w zakładach produkcyjnych wielu gałęzi przemysłu m.in.: kosmetyczno-higieniczny, chemiczny, rolno-spożywczy.

W związku z tym doskonale rozumiemy potencjalne problemy oraz szczególne oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Jednocześnie zawsze dążymy i staramy się w pełni zrozumieć specyfikę każdego procesu w celu przygotowania optymalnego rozwiązania spełniającego indywidualne wymogi.

Nasza rozległa baza produktowa stosowana jest w procesach efektywnego i wydajnego  usuwania  zanieczyszczeń stałych, żelowych, koloidowych, powodujących zmętnienie itp. występujących w różnorodnych cieczach.

Produkowane i oferowane, przez naszą firmę, produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe, czego najlepszym dowodem jest szeroka lista naszych Klientów w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Zakres działalności

Nasz firma Technologie Filtracji Sp. z o.o. – dzięki swojemu doświadczeniu, zapleczu oraz wdrożonym i uruchomionym procesom umożliwia kompleksową obsługę Klienta w zakresie filtracji, separacji i oczyszczania cieczy poprzez:

  • Optymalny dobór – właściwej dla danego procesu – technologii,
  • Projekt, przygotowanie i dostawa urządzeń/instalacji,
  • Wdrażanie/Uruchomienie,
  • Serwis instalacji filtracyjnych,
  • Testy zaproponowanych rozwiązań,
  • Doradztwo w procesach techniczno-produkcyjnych.

Nasze rozwiązania stosowane są we wszystkich gałęziach i rodzajach przemysłu: kosmetycznego, chemicznego, spożywczego, tekstylnego, motoryzacyjnego, metalurgicznego, maszynowego, energetycznego.

Jako producent możemy zaoferować najbardziej atrakcyjne ceny, jak również etykietowanie i znakowanie produktów markami naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na ciągłe powiększanie naszej sieci sprzedaży, dlatego zapraszamy do kontaktu !